DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Przelew

Standardowy przelew internetowy

Wpłaty należy dokonać na podany numer konta, który zostanie wysłany w mailu po dokonaniu zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Logo firmy PayPal

Płatność PayPal

PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Logo DotPay

Płatność za pośrednictwem DotPay

DotPay umożliwia szybkie i proste dokonanie płatności. Odpowiednio zabezpieczony system pozwala na wybranie dogodnej formy płatności i na błyskawiczną płatność.

Schemat płatności

Czym jest kod CVV2/CVC2?

Kod CVV2/CVC2 (Card Verification Value 2/Card Verification Code 2) to 3 lub 4 ostatnie cyfry umieszczone na rewersie karty płatniczej – na pasku, na którym znajduje się Twój podpis. Weryfikacja tego kodu zapewnia większe bezpieczeństwo transakcji internetowych i ogranicza możliwość, że ktoś posłuży się Twoją kartą w sieci podczas dokonywania zakupów.

Kod CVV2/CVC2 umieszczony jest jedynie na karcie oraz w systemie informatycznym banku, który wydał kartę. Nie jest nigdzie drukowany ani umieszczany w żadnych innych miejscach. Stworzony został z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa posiadaczom kart, realizujących transakcje bez fizycznego uczestnictwa karty, a więc także transakcji internetowych.

Weryfikacja kodu CVV2/CVC2 jest powszechnie obowiązującym standardem na świecie. Jeżeli widzisz ten kod na swojej karcie płatniczej, oznacza to, że możesz nią płacić w Internecie.